2016 m. Elitinės jaunių lygos apdovanojimai

Renginio svečiai negailėjo aplodismentų laureatams, o puikią nuotaiką futbolininkams suteikė ne tik trofėjai, bet ir Asta Pilypaitė su energingu alytiškių choru „De-Žavu“.SHARP Elitinės U-17 lygos (gimusių 2000 m. ir jaun.) čempionais tapo Vilniaus FM-„Žalgirio“, kurie šį sezoną neturėjo sau lygių ir užfiksavo šimtaprocentinį pergalių rekordą. Sidabro medaliais džiaugėsi Alytaus FA „Dainavos“ komanda, o bronza – Šiaulių SG-ŠFA.Panevėžio FA-SG-„Panevėžio“ vaikinai apgynė SHARP Elitinės U-19 lygos (gimusių 1998-1999 m.) čempionų titulą. Sidabrą pelnė Klaipėdos FM-„Atlanto“ ekipa, o bronzą iškovojo NFA-2000 ekipa.2016 m. sezono laureatai SHARP Elitinė U-17 jaunių lyga
I vieta: Vilniaus FM-FK „Žalgiris“
II vieta: Alytaus FA „Dainava“
III vieta: Šiaulių SG-Šiaulių FAGeriausias vartininkas: Nojus Šulnis (VFM-„Žalgiris“)Geriausias gynėjas: Aidas Batvinskas (VFM-„Žalgiris“)Geriausias saugas: Renatas Banevičius (FA „Dainava“)Geriausias puolėjas: Ernestas Andriušis (VFM-„Žalgiris“)Rezultatyviausias žaidėjas: Ernestas Andriušis (VFM-„Žalgiris“)SHARP Elitinė U-19 jaunių lyga
I vieta: Panevėžio FA-SG-FK „Panevėžys“
II vieta: Klaipėdos FM-FK „Atlantas“
III vieta: NFA-2000Geriausias vartininkas: Gytis Jakubaitis (PFA-SG-„Panevėžys“)Geriausias gynėjas: Kipras Kažukolovas (NFA-2000)Geriausias saugas: Vaidas Kavaliauskas (PFA-SG-„Panevėžys“)Geriausias puolėjas: Ernestas Albrikas (KFM-„Atlantas“)Rezultatyviausias žaidėjas: Ernestas Albrikas (KFM-„Atlantas“)
Naudingiausias čempionato žaidėjas: Rokas Filipavičius (KFM-„Atlantas“ U-19)

Powered by Bullraider.com

2017 m. LFF III lygos lentelė

Komanda R. +/- T.
1. “RESE“ 16 41 39
2. FA"DAINAVA“ 16 67 35
3. "SIMNAS" 16 21 31
4. "DAINAVA" V.
16 22 30
5. "CENTRAS"
16 0 25
6. “BIRŠTONAS" 16 -13 19
7. SRC"VYTIS"
16 -19 19
8. "KOLEGIJA“ 16 -73 10
9. „DRUSKIN.“ 16 -46 3
10. „MERKYS“ 0 0 0

Prisijunkite prie mūsų

Powered by Supremo Hosting

2016/17 m. AAFF salės lentelės

I - lyga
  Komanda R +/- Tšk
1. FK„CENTRAS“ 7 15 19
2. “RESE SENJ.“ 7 19 14
3. “EKSTRA“ 7 10 13
4. „RESE“ 7 19 13
5. “MERKYS“ 7 7 12
6. „KASP-1“ 7 -27 4
7. “VIESULAS“ 7 -20 3
8. FA„DAINAVA“ 7 -23 3
 II – lyga
  Komanda R +/- Tšk
1. „VIDZGIRIS“ 7 14 18
2. „LAZDIJŲ SC“ 7 34 16
3. “DRUSKININK“ 7 10 15
4. „KOLEGIJA“ 7 2 9
5. „SPARTUK-2“ 7 -7 8
6. „SPARTUKAI“ 7 -9 8
7. “TAPPO“ 7 -1 7
8. „DZ.TANKAI“ 7 -44 0