"2013 m. Lietuvos čempionai - Alytaus "DAINAVOS" senjorai"

„Dainavos“ įvartį pirmame kėlinyje įmušė Kęstutis Balkevičius, buvę čempionai rezultatą (1 - 1) išlygino antrame kėlinyje . Nugalėtojas paaiškėjo po 11 metrų baudinių, kuriuos sėkmingiau realizavo alytiškiai 4 - 3.
Iki šiol aukščiausias „Dainavos“ senjorų pasiekimas Lietuvos čempionate buvo bronza ir sidabras.
Rezultatyviausiu čempionato žaidėju tapo Virginijus Miknevičius 27 įvarčiai.

2013 m. Lietuvos senjorų futbolo čempionato nugalėtoja – Alytaus „Dainava“ - pirmoje eilėje (iš kairės): Danas Ivanauskas, Virginijus Miknevičius, Egidijus Biekša, Rimantas Bačinskas, Egidijus Slavinskas, Saulius Laibinis, Robertas Matusevičius, Arūnas Pukelevičius, Artūras Labukas, Alius Jedeška. Antroje eilėje - Remigijus Klimavičius, Minvydas Matijošaitis, Giedrius Štreimikis, Giedrius Pultinevičius, Algimantas Norkeliūnas, Mindaugas Bastys, Ričardas Padegimas, Saulius Giedraitis, Kęstutis Balkevičius, Arūnas Vyšniauskas, Eimantas Liaugaudas. Nuotraukoje nėra Donato Vencevičiaus, Sigito Juozaičio, Svajūno Bieliausko,Einiaus Sušinsko, Gintauto Andriuškevičiaus ir Naurio Baranausko.

Geriausiu čempionato žaidėju pripažintas Jevgenijus Medvedevas, Jonavos "Klevas".
Trečiąją vietą iškovojo Gargždų „Gargždų veteranas" senjorai. Gargždiečiai 4:0 nugalėjo Šiaulių „Tigrai" senjorus.