"IX- asis turas"

FK "Lazdis" - FK "Birštonas" 0:3 po praėjusio turo sensacingai laimėję FK "Lazdis" iš šios komandos buvo tikėtasi gerų rungtynių ir su FK "Birštonas". Dėja jau 10 min. Irmantas Šabasevičius FK "Birštonas" pasiuntė kamuolį į vartus ir parodė kad nusireikę parsivešti tris taškus. Prie jų 20 min. prisidėjo ir pačių FK "Lazdis" įsimuštas įvartis. Antrajame kėlinyje Donatas Dainauskas įmušė FK "Birštonas" dar vieną įvartį įrodydamas kas šių rungtynių favoritas. 

 

FK "Kolegija" - FK "Dainava: 2:6 po nesėkmingo praėjusio turo FK "Dainava" komandai šį kartą jie buvo nusiteikę kovingai. Ir 10 min. Svajūnas Apolskis įmuša įvartį į FK "Kolegija" vartus. Meirūnas Stankevičius prideda 2, Ažuolas Karolukas, Rimvydas Karsokas ir Kęstutis Bartuškevičius įmuša po 1 įvartį į ką FK "Kolegija" futbolininkai atsako 2 Mike įvarčiais.

 

FK "Centras" - FK "Merkys" 3:3 pagrindinės šio turo varžybos vyko Alytuje tai pritraukė daug žiūrovų. Kurių šios varžybos nenuvylė. Be kompromisinė kova prasidėjo gan nelauktai, jau Svajūnas Žemaitis FK "Merkys" pasiunčia kamuolį į FK "Centro" vartų tinklą. FK "Merkys" ir toliau atakuoja, praleisdamas tris 100% progas įmušti įvarčius. Baigiantis kėliniui Giedrius Vaitulevičius FK "Centras" rezultatą išlygino. Prasidėjus antrąjam kėliniui Giedrius Vaitulevičius rezultatą persveria, tačiau greitai Egidijus Linkevičius jį išlygina. Likus 5 min. iki varžybų pabaigos Giedrius Vaitulevičius dar kartą persveria rezultatą savo komandos naudai, tačiau ši dramastiškos bekompromisinės varžybos dar nesibaigia. Pačioje rungtynių pabaigoje Egidijus Linkevičius dar kartą išlygina rezultatą. 

Powered by Bullraider.com

2019 m. LFF III lyga AAFF

  Komanda R. +/- T.
1

PRIENAI

6

11

11
2

SIMNAS

6 -7 10
3 MAIRAS
6 3 7
4

DAINAVA

6
-7 4

Prisijunkite prie mūsų

Powered by Supremo Hosting