"II-ojo varžybų rato staigmena"

aafftentFK "Dainava" - FK "Lazdis" 6:1 (2:0) Pirmenybių lyderiai buvo bejėgiai prieš FK "Lazdis" komandą ir jau po pirmojo kėlinio pirmavo 2:0. Nesulaikomas buvo FK "Lazdis" puolėjas Marius Mackevičius įmušęs net 4-is įvarčius, po vieną įvartį įmušė - Tomas Murauskas ir Nerijus Šidlauskas. Į tai FK "Dainava" atsakė vieninteliu Meirūno Stankevičiaus įvarčiu.

 

FK "Simnas" - FK "Centras" 2:5 (1:1) Pirmajame kėlinyje komandos apsikeitė po vieną įvartį. Ramūno Šveiterio įvartis į priekį išvedė FK "Simnas" komandą, dėja kėlinio pabaigoje FK "Simnas" patys įsimušė kamuolį į savo vartus. Antrajame kėlinyje FK "Centras" Rimantas Liaugaudas persvėrė rezultatą FK "Centras" naudai, bet FK "Simnas" Šarūnas Viselga išlygino rezultatą. Rungtynių pabaigoje FK "Centras" dar tris kartus - Kęstutis Miglinas, Audrius Maciulevičius, Deivydas Blaževičius pasiuntė kamuolė į FK "Simnas" vartus.

 

FK "Merkys" - FK "Birštonas" 2:3 (1:1) Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė įvarčiais, į Tomo Plytniko FK "Merkys" įvartį atsakė FK "Birštonas" žaidėjas Donatas Mekionis. Antrajame kėlinyje du įvarčius imušęs Robertas Ratkevičius FK "Birštonas" išvedė komandą į priekį, ir tik rungtynių pabaigoje Svajūnas Žemaitis FK "Merkys" rezultatą sušvelnino. 

Powered by Bullraider.com

2019 m. LFF III lyga AAFF

  Komanda R. +/- T.
1

PRIENAI

6

11

11
2

SIMNAS

6 -7 10
3 MAIRAS
6 3 7
4

DAINAVA

6
-7 4

Prisijunkite prie mūsų

Powered by Supremo Hosting