Savaitgalį startavo antrasis Alytaus futbolo festivalis

Prasidėjo antrasis tarptautinis Alytaus futbolo festivalis. Pirmame šių metų festivalio turnyre susitiko U-14 komandos iš Alytaus, Balstogės, Suvalkų ir Vilniaus. Dzūkijos sostinei atstovavo sporto ir rekreacijos centro (SRC) futbolininkai treniruojami Virginijaus Sinkevičiaus ir Alytaus „Rese“, vadovaujami Sigito Jančiausko.

Skaudžiais pralaimėjimais 0:13 Alytaus SRC ir 0:15 Balstogės (Lenkija) MOSP „Jagiellonia“ futbolininkams turnyrą pradėjusi „Rese“ antrą dieną susikaupė, Vilniaus „Žalgiriečiui“ pralaimėjo 1:3, o Suvalkų (Lenkija) „Wigry“ komandą nugalėjo 4:3 ir užsitikrino ne paskutinę vietą.

Po 13:0 su „Rese“, 6:0 su „Wigry“ Alytaus SRC įsirašė ir trečiąją pergalę – 1:0 įveikė be pralaimėjimų žengusią Balstogės MOSP „Jagellonia“. Nuo turnyro laimėtojų laurų V. Sinkevičiaus auklėtinius skyrė vienas susitikimas, kuriame būtų pakakę lygiųjų. 1:1 tarp Alytaus SRC ir Vilniaus „Žalgiriečio“ buvo iki antrojo kėlinio vidurio. Po to kontratakomis savo žaidimą grindę vilniečiai pasinaudojo alytiškių klaidomis aikštės viduryje ir nugalėjo 3:1.

Vienintelė nesėkmė alytiškiams kainavo ne tik pirmąją, tačiau ir antrąją vietą, mat Alytaus, Vilniaus ir Balstogės komandoms surinkus po 9-is taškus, prizines vietas lėmė tarpusavio susitikimų rezultatai.

Alytiškiams atiteko trečioji, vilniečiams – antroji, o balstogiečiams – pirmoji vieta. Geriausiu lenkų komandos žaidėju išrinktas - Olaf Hiszenco, vilniečių – Meinardas Mikulėnas, Alytaus SRC – Rokas Bubnys.

Antrasis 2015-ųjų Alytaus futbolo festivalio turnyras, skirtas 2000 m. gimimo vaikinų komandoms - balandžio 10-12 d. Visi festivalio renginiai suplanuoti Dainavos pagrindinės mokyklos dirbtinės dangos stadione, esančiame Vilties g. 12.

2015 m. Alytaus futbolo festivalis

U-14 amžiaus grupės turnyras „Alytus cup“

Galutinė turnyro komandų rikiuotė

Vieta, komanda, įvarčiai, taškai

 

1.

Balstogės MOSP „Jagiellonia“

21:2

9

2.

Vilniaus „Žalgirietis“

9:5

9

3.

Alytaus SRC

21:3

9

4.

Alytaus „Rese“

7:32

3

5.

Suvalkų „Wigry“

3:15

0

Alytausgidas.lt informacija

Powered by Bullraider.com

2019 m. LFF III lyga AAFF

  Komanda R. +/- T.
1  PRIENAI   

 

 
2  BIRŠTONAS       
3 SIMNAS       
4        
5        
6        

2019 m. Alytaus 7х7 lyga

  Komanda R. +/- T.
 1  R.E.S.E.      
 2  USA      
 3  CENTRAS      
 4  INTER       
 5  S.R.C.      
 6        
 7        
 8        
 9        
10        

 

 

 

Prisijunkite prie mūsų

Powered by Supremo Hosting