Moterų "Hummel" lygos turnyras

Spalio 29 dieną Druskininkuose buvo surengtas finalinis AAFF moterų „Hummel“ lygos turnyras. Pirmajame pusfinalyje Vilniaus FM 2:0 nugalėjo Marijampolės FC „Sūduva“ 2:0, o Alytaus SRC – 1:0 Vilniaus MFK „Žalgirį“.

Rungtynėse dėl bronzos medalių MFK „Žalgiris“ 3:0 nugalėjo marijampolietes. Finalą 2:1 laimėjo Alytaus SRC komanda, treniruojama Roberto Klimavičiaus ir Oksanos Paplauskienės.

Apdovanotos geriausios pirmenybių žaidėjos: Domantė Grėbliūnaitė (Alytaus SRC), Alina Špakovskaja (Vilniaus FM), Katalina Baranovskytė (MFK „Žalgiris“), Miglė Padolskytė (Marijampolės FC „Sūduva“).

Antrus metus iš eilės vykstančias varžybas suorganizavo Alytaus apskrities futbolo federacija ir Alytaus moterų futbolo klubas, pagrindinis turnyro remėjas „Hummel“.