Vasaros stovykla

 

Šio susidomėjimo pastūmėta Alytaus futbolo akademija „Dainava“ su vaikų futbolo klubu „Spartukai“ sumanė naują iniciatyvą, kuri, skirtingai, nei kitos šių organizacijų stovyklos Alytuje, Druskininkuose ar pajūryje, bus nemokama sunkiau pasiturintiems miestelėnams.

Vasaros fizinio aktyvumo bei sveikos gyvensenos skatinimo stovykla, lieposliepos 3-21dienomisvyksianti Alytaus Dainavos pagrindinės mokyklos dirbtinės dangos stadione bus nemokama visiems vaikams ir jaunimui iš socialiai remtinų šeimų, o tuo pasirūpino projektą parėmusi Alytaus miesto savivaldybė.

„Drauge skatinsime sveiką gyvenimo būdą ir fizinį aktyvumą, o vaikams ir jaunimui, kurių amžiusnuo7iki 19 metų, taip pat vaikams iš socialinės rizikos šeimų, lankančių Vaiko ir šeimos centrą Alytaus mieste, pasiūlysime draugystę su futbolu“, - teigia projekto koordinatorėŠarūnė Kačkauskienė. Pasak jos, tiek futbolo akademijai „Dainava“, tiek futbolo klubui „Spartukai“ socialinė, sportinio ugdymo ir futbolo edukacijos veikla nėra naujiena – komandose žaidžia ir Alytaus vaikų globos namų auklėtiniai, o Lietuvos futbolo mėgėjų lygos I Alytaus diviziono čempionai - „Inter-Spartukai“– bendra, jungtinė miesto futbolo ugdytojų ir globos namų ekipa.

Tris liepos mėnėsiosavaites,kiekvieną darbo dieną nuo 9 val. iki 16 val., stadione vaikai ir jaunimas dalyvaus futbolo teorijos ir praktikos užsiėmimuose, paskaitose, diskusijose, taip pat sužinos apie sveiką gyvenseną ir psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo žalą bei pasekmes jaunam organizmui.

Stovyklos dalyvių registracija vykdoma el. p.Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.">spartukai@gmail.com,

www.fb.com/AlytausFutboloAkademijaDainavairtel. 8 657 74625.

Vaikams ir jaunimui iš socialiai remtinų šeimų - 0(kitiems - 30) Eur.

 

 

 

 

Powered by Bullraider.com

2019 m. LFF III lyga AAFF

  Komanda R. +/- T.
1  PRIENAI   

 

 
2  BIRŠTONAS       
3 SIMNAS       
4        
5        
6        

2019 m. Alytaus 7х7 lyga

  Komanda R. +/- T.
 1  R.E.S.E.      
 2  USA      
 3  CENTRAS      
 4  INTER       
 5  S.R.C.      
 6        
 7        
 8        
 9        
10        

 

 

 

Prisijunkite prie mūsų

Powered by Supremo Hosting